ارزان ترین قیمت سولفات سدیم صنعتی

قیمت سولفات سدیم صنعتی برای تولید کنندگان عمده صنایع مختلف از طریق سایت های اینترنتی قابل دسترسی است. سولفات سدیم صنعتی نسبت به سولفات سدیم طبیعی با ارزان ترین قیمت ارائه می گردد.
سولفات سدیم صنعتی به عنوان یک ماده ارزان قیمت شیمیایی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
یکی از مهم ترین موارد استفاده از سولفات سدیم در زمینه تولید پودر رختشویی دیده می شود .
در این فرایند از سولفات سدیم به عنوان نوعی پرکننده استفاده می شود.
مهم ترین و کاربردی ترین مصارف سولفات سدیم را می‌توان در موارد زیر دسته بندی کرد:

  • تولید منسوجات
  • تولید شیشه
  • تولید خمیر با استفاده از فرآیند کرافت
  • داروسازی
  • تولید محصولات شیمیایی مختلف

سولفات سدیم صنعتی

عرضه سولفات سدیم صنعتی

سولفات سدیم برای فروش و پخش در سطح شهر های مختلف ایران از طریق کارخانه های تولیدی به نمایندگی های پخش مختلفی ارجاع داده می‌شود و این نمایندگی‌ها وظیفه پخش و فروش این ماده را در حجم های بالا و پایین بر عهده می گیرند.
همچنین شایان ذکر است که امروزه سایت های بسیار فعال در این زمینه وجود دارند که می توانند توزیع راحت تر و بدون دردسر تری در سطح شهرهای مختلف ایران انجام دهند و برای مشتریان شرایط را ایجاد نمایند که نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی های پخش نداشته باشند.
قیمت های عرضه سولفات سدیم صنعتی در این مراکز بسیار مقرون به صرفه است و همین دلیل باعث جذب مشتریان بیشتر برای این مراکز شده است همچنین سود دهی بسیار بالایی را نصیب تولیدکنندگان می کند.

سولفات سدیم صنعتی

قیمت سولفات سدیم صنعتی

قیمت فروش سولفات سدیم صنعتی می تواند با توجه به نحوه عرضه و میزان فروش آن متفاوت باشد.
نوع بسته بندی و وزن های بسته بندی شده این محصول نیز به نوعی به عنوان نوعی پارامتر در تعیین قیمت این محصول تاثیرگذار هستند.
در بازارهای تجاری سولفات سدیم صنعتی بیشتر به صورت خشک و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی و ۵۰ کیلویی به مشتریان ارائه می گردد.
بسته بندی این محصول شیمیایی در جامبو و بسته‌های یک تنی نیز انجام می‌شود که می‌تواند از نظر قیمت عرضه دارای صرفه اقتصادی بیشتری برای مشتریان باشد.
مشتریان برای خرید این محصول با روش های اینترنتی می توانند از طریق همین مرکز با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشند تا بتوانند محصولی با قیمت مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.