خرید استیک اسید خوراکی

استیک اسید خوراکی یک نوع ترکیب آلی می باشد. فرمول این ماده آلی CH3COOH می باشد. نام های دیگر استیک اسید عبارت است از، اتیل اسید، اتانوئیک اسید و استیک اسید گلاسیال. این ماده دارای خورندگی بسیار بالا می باشد که به صورت مایعی بی رنگ و با ب.ی تند و تیز وجود دارد و دارای حلالیت بسیار خوب در آب می باشد. از حلال های مناسب این ماده می توان به استون، اتر، و اتانول اشاره کرد. این ترکیب آلی به دو صورت طبیعی و مصنوعی قابل تولید می باشد. به طور مثال در میوه ها و موادی که فاسد شده اند بوجود می آید. همچنین با اکسید شدن کربوهیدرات های طبیعی و فرایند تخمیر، محلولی رقیق از این ماده تشکیل می شود که به اصطلاح استیک اسید خوراکی گفته می شود.

خرید استیک اسید خوراکی

استیک اسید خوراکی:

استیک اسید به دو صورت خوراکی و صنعتی در بازار موجود می باشد. در صنایع خوراکی به عنوان یک ماده افزودنی برای مواد غذایی استفاده می شود. این ترکیب در مواد غذایی نظیر، انواع سس، مایونز، سرکه، سس کچاپ، و همچنین در صنایع لبنیات، شیر و پنیر، مرغ و گوشت و غیره استفاده می شود. در بخش تولیدات مواد غذایی هم به عنوان ضدعفونی کردن ظروف استفاده می شود. بدین صورت که با کمی آب ترکیب شده و از بخارات آن استفاده میکنند.بارزترین کاربرد این ماده به عنوان سرکه می باشد که دارای خلوص ۴ درصد می باشد. سرکه سیب هم با تخمیر الکل در آب میوه ها تهیه می شود. تمامی این فرایند ها با حضور باکتری ها صورت می گیرد.

کاربرد های دیگر استیک اسید:

برای صنایع کشاورزی و دامی و زنبور داری و همچنین در ساخت عطر بسیار استفاده می شود. در قسمت زیستی هم مناسب برای کنترل رشد باکتری ها در صنایع غذایی و پزشکی می باشد.

خرید استیک اسید خورارکی :

برای خرید استیک اسید خوراکی با درصد خلوص ۹۸٫۹۹ درصد به بالا می توانید با خیال راحت از شرکت بازرگانی پرسان خرید کنید. زیرا ما این محصول را به صورت مستقیم از پتروشیمی خرید می کنیم و به شما تحویل می دهیم.اصالت و کیفیت محصولات، تضمینی و با بهترین کیفیت می باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی:

خرید اسید هیومیک کشاورزی: