خرید اسید استیک برای زنبور

اسید استیک برای زنبور عسل چه مزیت و فایده ای دارد؟ شاید برای شما جالب باشد که از این اسید خوراکی که برای صنایع غذایی نیز مصرف می شود.معمولا زنبور داران در برخی از موارد تلفاتی را به دلیل بیماری قارچی و یا حمله آفت و یا کنه خواهند داشت. برای مقابله و کاهش این آفات می توان از اسید استیک استفاده نمود. بسیاری از زنبور داران استفاده از این اسید را توصیه نموده اند.اسید استیک با خلوص ۹۹٫۹۸ که جزو با کیفیت ترین اسیدها می باشد به صورت گالن های ۲۰ لیتری در حال عرضه می باشد.

خرید اسید استیک برای زنبور

کاربرد اسید استیک برای زنبور داری:

اسید استیک یا جوهر سرکه یک اسید خوراکی بی رنگ و آب دوست می باشد. یک اسید دارای بوی تندی دارد این اسید همانند اسیدهای سولفوریک و یا کلریدریک خطرناک نیست اما باید مراقب بود که با چشم و صورت تماس پیدا نکند.این اسید را به عنوان یک چاشنی و طمع دهنده و یک نگهدارنده مواد غذایی به عنوان یک قارچ کش و جلوگیری از کپک زدگی در صنایع غذایی استفاده گسترده دارد. این خاصیت ضد قارجی و کپک می تواند به زنبور داران کمک شایان نماید این اسید هر چند شیمیایی می باشد اما عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت. البته میزان و روش استفاده نیز مهم می باشد.که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

طریقه ضد عفونی کردن با اسید استیک:

همان طور که بیان شد برای ضد عفونی کردن کندو از قارچ و کپک و برخی از آفات می توان از این اسید استفاده کرد. میزان درصد اسید را ۸۰ درصد در نظر می گیریم و یک دستمال یا پنبه را به اسیتک آغشته کرده و به مدت ۱ هفته درون کندو قرار می دهیم.و یا به صورت اسپری به داخل کندو می زنیم. اسید را به میخ ها و قسمتهای فلزی کندو نزنید. پس از یک هفته  کندو را  شتشو  می دهیم و به مدت ۱۴ روز در هوای آزاد قرار می دهیم تا بوی سرکه اسید از بین برود. قبل از انجام این کار حتما کندو را کاملا تمیز کرده و در صورت اضافاتی آن را تراشیده باشید.سعی نمایید از دستکش استفاده نمایید.

خرید اسید  استیک برای زنبور:

برای خرید اسید استیک با کیفیت برای زنبور عسل در گالن های ۲۰ لیتری می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. این اسید دارای درصد بالای ۹۹٫۹۸ می باشد که شما می بایست آن را به با مقداری آب ترکیب نمایید و به ۸۰ درصد برسانید. اسید استیک خالص در دمایی زیر ۱۵ درجه سانتی گراد به صورت جامد می باشد و سعی نمایید که برای استفاده به صورت مایع آن را به دمایی بالای ۱۵ درجه نگهداری نمایید.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را  توسط کاربران داشته است.

خرید اسید استیک برای کشاورزی

خرید اسید سولفوریک برای کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی: