خرید اسید استیک مرغوب

 خرید اسید استیکر را از کجا انجام دهیم؟ اسید استیک را به چه صورت عرضه می شود؟ اسید استیک یا سرگه صنعتی با خلوص ۹۹/۹۷ درصد جزو اسید های خوراکی می باشد که در حال حاضر در داخل کشور تولید و عرضه می شود. خریداران آن به صورت مستقیم که ممکن است توسط شرکت های فعال در حوزه مواد غذایی و دارویی خریداری شود. و یا غیر مستقیم که شرکت های بازرگانی آن را خریداری می کنند. در ادامه در مورد عرضه آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

از کجا اسید استیک بخریم:

خرید اسید استیک مرغوب

همان طور که اشاره شد اسید استیک برای بسیاری صنایع از جمله صنعت غذایی بیشترین مصرف را دارد. ولی برای تامین آن تنها دو شرکت پتروشیمی فن آوران و پتروشیمی شازند در حال تولید آن هستند. البته پتروشیمی شازند فقط جهت مصارف خود ظرفیت تولید دارد. برای خرید اسید استیک شما باید یا به صورت مستقیم از کارخانه اقدام نمایید و یا از طریق شرکت های بازرگانی آن را تامین نمایید. که بیشتر مصرف کنندگان چون به صورت جزیی خرید دارند از شرکتهای بازرگانی خرید می کنند.

 

اسید استیک به چه صورت عرضه می شود؟

خرید اسید اسیتک مرغوب

اسید استیک یک از کالاهای می باشد که در بورس کالا نیز معامله می شود و قیمت آن در آنجا تعیین می گردد که البته قیمت اعلامی در بورس کالا بدون ازرش افزوده می باشد. اگر بخواهید طرفیت بالا مانند یک تانکر ۲۵ تنی خرید نمایید باید از طزیق خرید حواله اقدام نمایید که این حواله نیز بیشتر توسط شرکتهای بازرگانی خرید می شود. و اگرمیزان مصرف شما کمتر از یک تانکر می باشد می باشد مثلا ۱۰ تن یا ۵ تن باید به صورت گالن های ۶۰ و یا ۲۰ لیتری خرید نمایید.

 

خرید اسید استیک مرغوب:

خرید اسید استیک مرغوب

یکی از مواردی که در تامین اسیدها به آن توجه می شود میزان درصد خلوص و رنگ آن می باشد.  از این رو کیفیت اسید استیک نیز در میزان درصد خلوص آن می باشد.ما اسید استیک خود را ار پتروشیمی فن آوران تامین می نماییم.و آن را یا به صورت تانکر و حواله مستقیم به فروش می رسانیم و یا به صورت گالن آنها را بسته بندی می کنیم. جهت تمایل به خرید اسید استیک مرغوب با درصد خلوص ۹۹/۹۸  هم به صورت حواله تانکری و هم به صورت گالنی با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید کلریدریک ۳۲ %

خرید اسید سولفوریک ۹۸%