خرید اسید استیک کشاورزی

خرید اسید استیک کشاورزی به چه منظور انجام می شود؟ اسید استیک یک مایع شفاف و با بوی تند می باشد که به آن جوهر سرکه نیز می گویند.در ایران اسید استیک با درصد ۹۹/۹۸ درصد تولید می شود. یکی از مواردی که مورد استفاده قرار می گیرد در کشاورزی می باشد. یکی از مشکلاتی که بسیاری از کشاورزان با آن مواجه هستند از بین بردن علف های هرز می باشد که این کار به وسیله سم های شیمیایی انجام می شود.که خود استفاده از این مواد شیمیایی و سم بر گیاه و خاک نیز تاثیر می گذارد و بهتر است تا آنجا که می شود از سم استفاده نشود. برخی از کشاورزان برای از بین بردن علف هرز از اسید استیک نیز استفاده می نمایند.

خرید اسید استیک کشاورزی

تاثیر اسید استیک بر کشاورزی:

همان طور که گفته شد برای از بین بردن علف های هرز می توان از اسید استیک نیز استفاده نمود. تا مصرف سم های شیمیایی را تاحد زیادی کاهش داد.یکی از موارد استفاده آن برای از بین بردن علف های هرز سیب زمینی بود که اسید استیک را با میزان خلوص ۲۰ درصد مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه خوبی مشاهده شده است. طمان بندی برای این کار بسیار مهم است و  باید قبل از ظهور برگ های سیب زمینی انجام شود. تاثیر این ماده در از بین بردن علف های هرز تا ۸۶ درصد مشابه سم های و علف کش های شیمیایی گزارش شده است.لازم به توضیح است که با روش در کشور کانادا نیز انجام شده است.

 

خرید اسید استیک کشاورزی:

خرید اسید استیک کشاورزی با درصد بالای ۹۹/۹۸ را می توانید از طریق تماس با همکاران ما اقدام نمایید. اسید استیک یک اسید آب دوست می باشد و به راحتی با آن واکنش نشان می دهد و ترکیب می شود و نیازی به دستگاهی برای ترکیب آنها با یکدیگر نمی باشد.برای رسیدن به ترکیب اسید استیک ۷ الی ۱۰ درصد به ازای هر ۲۰ لیتر آب یک کیلو اسید استیک اضافه نمایید.البته این برای اسید استیک با درصد بالا می باشد. خرید اسید استیک برای زنبور عسل نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی:

خرید اسید هیومیک کشاورزی: