خرید اسید استیک ۹۹ درصد با کیفیت

خرید اسید استیک ۹۹ درصد با کیفیت در گالن های ۲۲ لیتری و ۶۰ لیتری و ۲۲۰ لیتری و یلا به صورت حواله های ۲۵ تنی انجام می شود. اسید استیک با درصد ۹۹ درصد به بالا هم اکنون آماده نحویل و ارسال به شهرهای مختلف می باشد. این محصول جرو اسیدهای خوراکی محسوب می شود . و در کشور تولید می شود. شما می توانید جهت ثبت سفارش این محصول با ما در ارتباط باشید.

خرید اسید استیک 98 درصد با کیفیت

اسید استیک با کیفیت:

در خصوص کیفیت اسید ها نکاتی که می توان در تعیین کیفیت آنها مد نظر قرار داد و در همه آنها تقریبا مشترک است را به شرح زیر می توان بیان نمود:

  1.  میزان درصد خلوص محلول  اسید
  2. رنگ محلول اسید با توجه به نوع اسید
  3. بو و مزه محلول اسید

این موارد در کیفیت اسید تاثیر گذار هستند شاید موارد دیگری هم بر کیفیت اسید ها تاثیر گذار باشند که ما در اینجا به مهمترین آنها اشاره کردیم. اگر شما برای اولین بار خریدار مواد شیمیایی و یا اسید استیک هستید حتما به این موارد توجه نموده و آنها را بررسی نمائید.

خرید اسید استیک 98 درصد با کیفیت

اسید استیک ۹۹ درصد:

همان طور که گفته شد اسید ها داری خلوص و درصد عناصر تشکیل دهنده می باشند. مثلا اسید کلریدریک را با درصد ۳۰ الی ۳۲ درصد و یا ۳۷ درصد می شناسند و اسید سولفوریک را با درصد ۹۸ درصد و ۵۵ درصد و ۱۸ درصد می شناسند. در واقع این درصد ها برای هر کدام مختلف می باشد و کاربردهای مختص به خود را دارد.  در مورد اسید استیک نیز این موارد وجود دارد که این اسید را با درصد ۹۸ درصد با بالا می شناسند و کیفیت آن را می سنجند در واقع وقتی گفته می شود اسید استیک منظور استیک  با درصد ۹۸ به بالا مد نظر است.

خرید اسید استیک 98 درصد با کیفیت

خرید اسید استیک ۹۹ درصد با کیفیت

سوالی که اینجا ممکن است  مطرح شود این است که  که آیا اسید استیک ۹۸ درصد بی کیفیت نیز وجود دارد؟ در مورد کیفیت خرید اسید استیک ۹۸ درصد دو مورد را باید بررسی شود یکی این که درصد خلوص ان جه میران است و دیگری اینکه بار آن سالم است یا خیر ؟ منظور از سالم بودن بار این است که آیا مثلا بار ارسالی موقع مصرف کف نمی کند و بشکه های ان تمیز و بی عیب بوده باشند. یا اینکه درصد آن ار ۹۸ درصد پایین تر نباشد .جهت سفارش اسید استیک تمیز و سالم با ما در ارتباط باشید.