خرید اسید سولفوریک اصفهان

چرا خرید اسید سولفوریک را از اصفهان انجام دهیم؟ میزان ترکیبات و چگالی آن چه میزان است؟ اسید سولفوریک اصفهان دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد و برای بسیاری از مناطق جنوب کشور ارسال می گردد.اسید سولفوریک را هم به صورت گالنی و هم به صورت تانکری می توانید در اصفهان خرید کنید.ما با قیمت مناسب و رقابتی توانسته ایم بخش وسیعی از مشتریان را پاسخگو باشیم. اسید سولفوریک ۹۸ درصد با رنگ شفاف و تیره و قهوه ای را می توانید از طریق تماس با همکاران ما تهیه نمایید.

 

کیفیت اسید سولفوریک اصفهان:

خرید اسید سولفوریک اصفهان

  تولید برخی از کارخانه های  اسید سولفوریک شاید برای استفاده از برخی از صنایع  مانند باطریسازی قابل مصرف باشد و مشکلی ایجاد نکند. ولی برای صنایع دیگر مانند استخراج روی خیلی مناسب نباشد و این به دلیل میزان درصد ترکیبات داخل اسید سولفوریک می باشد.به جز درصد خلوص اسید و رنگ آن یکی از این مواد در کیفیت اسید سولفوریک تاثیر گذار است میزان آهن در داخل آن می باشد. بر اساس استاندارد FDA آمریکا آهن آن به طور طبیعی ممکن است بین ۳۰ الی ۵۰ ppm باشد.که اسید سولفوریک اصفهان آهن آن زیر ۳۰ppmاست.

 

کاربرد اسید سولفوریک:

خرید اسید سولفوریک اصفهان

یکی از کاربردهای اسید سولفوریک در  صنایع کاغذ و چسب می باشد. یکی از خواص اسید سولفوریک این است که جذب رطوبت و آب می کنند و هوا را خشک می کند.با اضافه نمودن اسید سولفوریک در ترکیب چسب ها باعث بهتر شدن فرایند خشک شدن می شنوند.در واقع فرایند پخت را بهبود می بخشد و دما را گاهش می دهد.اسید سولفوریک خالص با میزان ۹۸ درصد بسیار خطرناک است که جهت استفاده در صنایعی مانند چسب و کاغذ و دارو سازی میزان آن را کاهش می دهند

 

خرید اسید سولفوریک اصفهان:

خرید اسید سولفوریک اصفهان

برای خرید اسید سولفوریک اصفهان با درصد خلوص ۹۸ درصد و وزن چگالی ۱٫۸ گرم بر متر مربع می توانید اقدام نمایید.ما اسید سولفوریک را در رنگ های شفاف و تیره و قهوه ای قابل عرضه به مشتریان تولید می نماییم. اسید سولفوریک به صورت تانکری در میزان ۲۵ تن عرضه می گردد. و در میزان سفارش کمتر از ۲۰ تن به صورت گالنی در اختیار مشتریان قرار دارد.لازم به توضیح است که اسیدسولفوریک خالص دارای وزن ۱٫۸۳ گرم بر متر مربع می باشد.