خرید اسید سولفوریک صنعتی ارزان

خرید اسید سولفوریک صنعتی ارزان اگر مد نظر ما باشد باید مواردی را در هنگام خرید در نظر بگیریم. ما می خواهیم  اسید سولفوریک صنعتی با کیفیت مناسب بدست شما مصرف کننده عزیز برسد. اسید سولفوریک صنعتی ارزان از لحاظ هرینه تمام شده در هنگام تحویل در انبار مشتریان عزیز ملاک می باشد. ما سعی خواهیم کرد این محصول را باحذف هرینه های جانبی برای شما ارسال نماییم.

اسید سولفوریک صنعتی همانطور که از نامش پیداست همان اسید سولفوریک می باشد.فقط با این تفاوت که این اسید دارای درصد خلوص بیشتری می باشد.لازم به ذکر است که اسید سولفوریک جزو اسید های خطرناک است . این اسید به دلیل در خلوص بالا کیفیت بالاتر نیز دارد و قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

اسید سولفوریک صنعتی

 کاربرد اسید سولفوریک صنعتی:

یک از کاربردهای اسید سولفوریک صنعتی این است که برای تهیه اسید باتری خودرو ها از آن استفاده می شود. الیته اسید سولفوریک به تنهایی در باتری نمی باشدو بیشترین حجم آن مربوط به آب مقطر است. میزان ۷۳% آب مقطر و میزان ۲۷% اسید سولفوریک در بک باتری استفاده شده است.لازم به دکر است با توجه به جایی که می خواهیم مصرف کنیم اسید سولفوریک را با آب می توان به اندازه دلخواه رقیق نمود.

اسید سولفوریک صنعتی

خرید اسید سولفوریک صنعتی ارزان:

وقتی صحبت از محصولی ارزان می شود در واقع اکثر ما اولین موضوعی به ذهنمان خطور می کند این است که اگر محصولی ارزان باشد کیفیت آن نیز شاید پایین تر و یا اگر محصولی گران باشد کیفیت آن بالاتر خواهد بود.در اینجا منظور از ازران کاهش و حذف هرینه های سر بار که باعث بالارفتن قیمت تمام شده یک محصول برای مشتری می شود.

اسید سولفوریک صنعتی

اسید سولفوریک را از کجا تهیه کنیم:

برای خرید اسید سولفوریک صنعتی ارزان و بدون واسطه از طریق این سایت اقدام نمایید ما این محصول را بدون واسطه و به قیمت کارخانه برای شما ارسال می کنیم اسید سولفوریک با درصد های متفاوت قابل عرضه به مشتریان گرامی می باشد. جهت سفارش این محصول با ما در ارتباط باشید.