خرید اسید سولفوریک کشاورزی

یکی از موارد خرید اسید سولفوریک کشاورزی به منظور کاهش آهک موجود در آبها و خاکهای برخی از مناطق است و همچنین برای تولید کودهای شیمیایی و کودهای فسفاته نیز مصرف می شود. توصیه می گردد به جای استفاده از اسید سولفوریک برای کاهش آهک خاک می توان از گوگرد مایع ارگانیک با خواص بسیار و بدون هیچ گونه خطر و آلودگی برای خاک های کشاورزی استفاده نماید.گوگرد مایع ارگانیک یک محصول منحصر به فرد می باشد.

 

کاربرد اسید سولفوریک در کشاورزی:

خرید اسید سولفوریک کشاورزی

 یکی از موادی که باعث عدم جذب مناسب عناصر در خاک می باشد و باعث عدم رشد و باردهی خیلی مناسب در گیاهان می شود وجود برخی از مواد مانند آهک است. یک از راه های کاهش آهک در خاک و آب ها استفاده از اسید سولفوریک می باشد.این محلول به دلیل خواص که دارد برای کاهش آهک در آب و خاک می باشد. اسید سولفوریک در هنگاه ترکیب با آب سریع واکنش گرما زا از خود نشان می دهد البته این روش خطراتی هم برای افراد دارد و نیز به مرور زمان باعث آلودگی در خاک می شود.

 

اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید اسید سولفوریک کشاورزی

اسید سولفوریک به دو نوع صنعتی و کشاورزی می توان تقسیم بندی نمود. اسید سولفوریک های صنعتی معمولا با مشخصاتی مانند رنگ شفاف و خلوص ۹۸ درصد به بالا و همچنین دارای آهن کمتر از ۳۰ درصد بیشتر مد نظر می باشد.و اسید سولفوریک های کشاورزی را با درصد خلوص ۹۵ الی ۹۸ درصد و رنگ تیره و قهوه ای می تواند داشته باشد.و آهن آنها خیلی اهمیت ندارد. به جای استفاده از اسید سولفوریک برای کاهش آهک خاک بهترین جایگزین آن گوگرد مایع ارگانیک می باشد.

 

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید اسید سولفوریک کشاورزی

برای خرید اسید سولفوریک کشاورزی به صورت گالن های ۲۰ لیتری با خلوص ۹۸ درصد می توانید به صورت مستقیم از کارخانه اقدام نمایید. وزن هر گالن ۳۶ کیلو می باشد. ما به کشاورزان توصیه می نماییم به جای استفاده از اسید سولفوریک که باعث آلودگی خاک نیز می شود می توانید از گوگرد مایع ارگانیک که بدون هیچ عارضه می باشد و باعث اصلاح خاک های آهکی نیز می شود.برای خرید اسید سولفوریک صنعتی و کشاورزی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

خرید اسید هومیک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع ارگانیک:

خرید اسید کلریدریک ۳۲: