خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف که به عنوان پر کاربرد ترین نوع اسید سولفوریک شناخنه می شود. همراه با آنالیز برای شرکتهای که جهت مصرف نیار به تایید دارد. اسید سولفوریک شفاف دارای کیفیت بهتری می باشد. همان طور که می دانید اسید سولفوریک شفاف ، شیری و قهوه ای وجود دارد. که هر کدام بسته به نوع مصرف نیز تقسیم بندی می شود.

خرید اسید سولفوریک

انواع اسید سولفوریک بر اساس رنگ محلول:

همانطور که می دانید اسید سولفوریک جزو مواد شیمیایی است که از ترکیب گوگرد و در مجاورت قرار دادن این ماده با اکسیزن و هیدروزن بدست می اید. در فرایند تولید این اسید کیفیت آن نیز متفاوت است یکی از مواردی که به کیفیت اسید مرتبط است رنگ محلول است. رنگهای محلول اسید سولفوریک به شرح زیر می باشد:

  1. اسید سولفوریک شفاف
  2. اسید سولفوریک شیری
  3. اسید سولفوریک قهوه ای

بهترین نوع اسید سولفوریک که بیشترین مصرف را دارد رنگ شفاف آن می باشد.

خرید اسید سولفوریک

موارد استفاده اسید سولفوریک در صنایع:

اسید سولفوریک در تهیه مواد منفجره مانند تی ان تی مورد استفاده قرار می گیرد. این به این دلیل است که پایه اولیه این ماده گوگرد است و گوگرد نیز در تهیه انواه مواد منفجره استفاده می شود. این نکته بسیار مهم است که با توجه به مصرف اسید سولفوریک باید نکات ایمنی را در تماس با این اسید کاملا رعایت کرد. این اسید با آب قابلبت حلالی خوبی دارد. و می توان با آب میران درصد آن را کاهش داد.

 

خرید اسید سولفوریک

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد:

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. ارسال اسید سولفوریک به تمامی نقاط کشور انجام می شود. از زنجان تا بندر عباس طیف وسیعی از مشتریان را پاسخ گویی انجام گرفته است. با توجه به میزان حجم سفارشات معمولاً زمان تحویل اسید سولفوریک پس از زمان واریز وجه ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان می برد. خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد سفاف را با تماس با تیم فروش و همکاران ما تجربه نمایید.