خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد با رنگ های شفاف و قهوه ای و روشن صورت می پذیرد. اسید سولفوریک بر خلاف اسید کلریدریک و اسید استیک بسیار خطرناک می باشد. اسید سولفوریک را هم در کشاورزی و هم در صنعت استفاده می شود.  یکی از پرمصرف ترین مکان ها در ایران شهر زنجان می باشد.اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف جزو بهترین اسید سولفوریک های نوع خود می باشد. شما می توانید اسید سولفوریک ۹۸ درصد با آهن پایین را از ما خریدرای نمایید.

 

بیشترین مصرف اسید سولفوریک:

خرید اسید سولفوریک 98 درصد

یکی از کاربردهای اسید سولفوریک که این محلول را به صورت مستقیم استفاده می کنند در معادن می باشد و برای خارج نمودن و تصویه سنگ معدنی جهت استخراج  فلزات مانند روی و مس استفاده می نمایند. استخراج فلزات بر اساس یک روش هیدرومتالوژی انجام می شود که از اسید سولفوریک به عنوان یک ماده برای شستشو استفاده می شود. یکی از بیشترین مکان های که از اسید سولفوریک استفاده می شود معادن روی با همان شهرک روی واقع در شهر زنجان می باشد.

 

اسید سولفوریک بیشتر از  ۹۸درصد:

خرید اسید سولفوریک98درصد

شاید برای شما نیز سوال باشد که چرا اسید سولفوریک با درصد بالاتر از ۹۸ % تولید نمی گردد؟دلیل این امر این است که اسید سولفوریک خالص در دمای ۲۵ سانتی گراد دارای وزن ۱٫۸۳ کیلو گرم می باشد و در دمای ۱۰٫۳۷ درجه سانتی گراد منجمد می باشد و دوم آنکه با گرم شدن این ماده بسیار فرار می باشد و به آب و اکسید گوگرد تجزیه می گردد. برای این همین نیاز است که درجه خلوص آن را تا ۹۸ درصد کاهش داده تا این عیب بر طرف گردد تا استفاده از آن راحت تر و بهتر انجام گیرد.

 

خرید اسید سولفوریک ۹۸درصد:

خرید اسید سولفوریک98درصد

خرید اسید کلریدریک ۹۸ درصد می تواندرنگ های شفاف و روشن و تیره یا قهوه ابی داشته باشد که از لحاظ قیمت با هم تفاوت نیز دارند. اسید سولفوریک را در درصدهای ۹۵ %، ۹۳%، ۸۵%، ۵۵% نیز در بازار عرضه و مورد استفاده قرار می گیرد البته این درصدها خیلی کاربردی نیست و بیشترین مصرف را همان اسید سولفوریک ۹۸درصد دارد. اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف را با کیفیت تضمینی می توانید از ما تهیه نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید استیک ۹۹/۹۸ درصد:

خرید اسید هیومیک مایع: