خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد با بالاترین مقدار خلوص هم اکنون موجود می باشد. ما اسید سولفوریک ۹۸ درصد را به مشتریان با هزینه حمل مناسب ارائه می دهیم .در نظر داشته باشید اسید سولفوریک به صورت تانکری فروخته می شود. در صورتی که در انبار موجود باشد به صورت گالنی نیز قابل فروش می باشد. همان طور که می دانید اسید سولفوویک  همانند اسید استیک بر اساس وزن کیلو فروخته می شود و به صورت لیتری فروخته نمی شود.

خرید اسید سولفوریک

مصرف اسید سولفوریک در کشاورزی:

یکی از موارد مصرف اسید سولفوریک در کشاورزی جهت تصفیه اب مناطقی که آبهای آهکی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در مناقطی که آبهای آهکی دارند و اب آنها دارای آهک می باشد جهت  محصولات کشاورزی مناسب نیستند. زیرا آهک در آب و هم در خاک باعث فرسودگی ریشه گیاه می شود و آن را به مرور خشک می کند. یکی از موادی که باعث کاهش آهک در آب می شود اسید سولفوریک می باشد. اسید سولفوریک آهک اب را جذب می کند و به دلیل آنکه ار آب سنگین تر می باشد آهک ته نشین می شود.

خرید اسید سولفوریک

فروش اسید سولفوریک در تانکر:

فروش اسید سولفوریک به صورت حواله تانکر به صورت مسقیم از کارخانه به مشتریان و کارخانه ارسال می گردد. معمولا بار ارسالی ۲۵ تنی می باشد نکته قابل تامل این است که اسید سولفوریک به صورت کیلویی به فروش می رسد. برای بار گیری تانکر برخی ار کارخانه مواردی را باید رعایت نمود مثلا ارسال بار در تانکر استیل و یا آهنی و پلم بودن بار و شیرهای تانکر که این جهت کیفیت کار می باشد و معمولا مواردی را باید حتما در نظر گرفت.

خرید اسید سولفوریک

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد :

آیا می دانید اسید سولفوریک کدام شهر دارای کیفیت خوبی می باشد؟ ایا می دانید اسید سولفوریک ۵۵ درصد نیز خرید و فروش می گردد. خرید اسید سولفوریک با کیفیت تضمین شده آماده سفارش گداری می باشد. مصرف اسید سولفوریک بالا می باشد به همین دلیل برخی از مصرف کنندگان که بیشتر کارخانه های می باشند به صورت روزانه و هفتگی برنامه خرید ارائه می دهند. جهت خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.