خرید اسید سولفوریک ۹۸

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد جزو اسید های پرکاربرد می باشد این اسید هم در کشاورزی و هم در حوزه صنعت کاربرد ویژه دارد. به همین اساس حجم تولید و فروش آن نیز بالا می باشد.اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف در بین نوع خود بیشترین تقاضا را دارد. این اسید را هم به صورت گالن ۲۰  لیتری و هم به صورت تانکری قابل فروش می باشد.اسید سولفوریک شفاف ۹۸ درصد را از ما بخواهید.

 

خرید برای مصارف کشاورزی:

خرید اسید سولفوریک 98

خرید اسید سولفوریک کشاورزی یا به صورت مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد و یا برای تولید مواد و سموم استفاده می شود. اسید سولفوریک برای کشاورزی بیشتر به دلیل گوگرد آن خریداری می کنند و در قدیم به جوهر گوگرد شناخته می شد. در مصرف اسید سولفوریک به صورت مستقیم باید مواظب ایجاد گیاه سوزی و عوارضی که به زمین وارد می کند نیز باشیم پیشنهاد می کنیم  به جای استفاده از اسید سولفوریک شیمیایی برای کشاورزی به صورت مستقیم از گوگرد مایع ارگانیک استفاده نمایید.

 خرید برای مصارف صنعتی:

خرید اسید سولفوریک 98

خرید اسید سولفوریک جهت مصارف صنعتی کمی متفاوت تر از خرید برای کشاورزی می باشد یکی از مواردی که در مصارف صنعتی باید در نظر گرفت نوع رنگ آن می باشد. در کشاورزی شاید خیلی رنگ مورد توجه قرار ندارد و فقط میزان درصد مهم می باشد ولی برای صنعتی یکی از موارد مهم رنگ آن می باشد اسید سولفوریک در سه رنگ شفاف و شفاف کدر و قهوه ای تولید می گردد. که رنگ شفاف دارای قیمت بالاتری می باشد. و با ترکیب شدن با آب رنگ آن تغییری نمی کند.

 

خرید اسید سولفوریک ۹۸:

خرید اسید سولفوریک 98

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف یک اسید کامل می باشد که نیاز شما را برای تمام مواردی که نیاز دارید پاسخگو می باشد.این اسید برای کشاورزی و هم برای صنعتی می توانید با تماس با واحد فروش از همکاران ما در گروه بازرگانی پرسان تماس نمایید.خرید اسید سولفوریک هم به صورت رسمی و هم غیر رسمی امکان پذیر می باشد. اسید سولفوریک را هم به صورت تانکری و هم به صورت گالنی می توانید تهیه نمایید.برای خرید اسید سولفوریک معمولا ۲۴ الی ۴۸ ساعت فرجه برای ارسال در نظر بگیرید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید کلریدریک:

اسید سولفوریک صادراتی:

خرید اسید استیک: