خرید اسید هیومیک مایع (Humic acid)

خرید اسید هیومیک مایع بیشتر به چه عنوان انجام می شود؟ همان طور که می دانید قبل از کاشت و کود دهی نیاز می باشد که خاک زمین را برای رشد بهتر آماده سازی نماییم. بیشتر خاک های کشاورزی ما از نظر مواد مغذی فقیر می باشند و جذب این مواد برای گیاهان بسیار در رشد آنها تاثیر خواهد داشت. یکی ار موادی که می تواند در فرایند جذب موثر باشد اسید هیومیک می باشد؟ توصیه می شود حتما قبل از کود دهی از اسید هیومیک استفاده نمایید.

 

اسید هیومیک چیست؟

خرید اسید هیومیک مایع

اسید هیومیک را اگر بخواهیم به صورت مختصر و مفید بیان کنیم از الباقی گیاهان مانند برگ های خشک که در خاک و تجزیه آنها توسط قارچها و میکرو ارگانیسم های موجود در خاک به وجود می آید پس از مدتی کودی به نام هوموس به وجود می آید. و بر خلاف نام گذاری آن این محلول از گروه اسیدها نمی باشد.این ماده بسیار مفید هیچ گونه اثر منفی در خاک و محیط زیست ندارد و برای تمام گیاهان باغی و گلخانه ای بسیار مفید می باشد. این ماده در دو نوع پودری و مایع تولید می گردد.

 

 کاربرد اسید هیومیک؟

خرید اسید هیومیک مایع

اسید هیومیک نیز مانند اسید سولفوریک برای صنعت کشاورزی استفاده می شود. منتها بر خلاف اسید سولفوریک هیچ خطری ندارد.اسید هیومیک در طبیعت به صورت بسیار ناچیز یافت می شود و از این رو فعالان در حوزه کود های ارگانیک به تولید این ماده اقدام نمودند در اینجا برخی از مزایا آن را بیان می کنیم.

  • در گیاهان باعث افزایش ریشه زایی می شود.
  • برای جذب بهتر مواد و عناصر خاک مفید می باشد.
  • گیاهان را در برابر سرما و گرما مقاوم می نمایید.
  • افزایش کیفیت محصولات در طمع و رنگ
  • به آزاد سازی مواد و عناصر میکرو و ماکرو کمک می نماید.

برای مشاهده تاثیرات و مزایای شگرف اسید هیومیک در کشاورزی می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

 

خرید اسید هیومیک مایع:

خرید اسید هیومیک مایع

اسید هیومیک مایع با کیفیت بالا در گروه محصولات کشاورزی ارگانیک ما قرار دارد. خرید اسید هیومیک همانند اسید سولفوریک بسیار پر تقاضا می باشد.یکی از نکاتی که در خرید اسید هیومیک باید حتما آن را در نظر گرفت رعایت نمودن درصد استاندارد عناصر تشکیل دهنده آن می باشد. زیرا در مصرف اسید هیومیک وکود های باردهی اصل توازن بسیار مهم  می باشد. برای خرید اسید هیومیک ارگانیک با ما در ارتباط باشید.