خرید اسید هیومیک کشاورزی

اسید هیومیک کشاورزی بر خلاف نام اسیدی که به همراه دارد جزو خانواده اسیدها نمی باشد.بلکه یک کود کاملا مفید برای خاک های کشاورزی است.تاثیرات آن بروی خاک و گیاه بسیار مفید خواهد بود. به نحوی که برای افزایش بازدهی کودهای کشاورزی و حاصل خیزی خاک مصرف آن بسیار توصیه شده است.اسید هیومیک به صورت پودری و هم به صورت مایع تولید و موجود می باشد.اما موردی که بسیار مهم است ترکیبات آن می باشد. برای آشنایی بیشتر با این اسید پر کاربرد با ما تا اخر همراه باشید.

خرید اسید هیومیک کشاورزی

اسید هیومیک چیست؟

اسید هیومیک دارای رنگ سیاه و از مواد آلی هوموس تشکیل شده که از بقایای موجودات ریز و اجزای گیاهان و برگ ها که درون خاک توسط میکرو ارگانیسم ها تجزیه می شوند بدست می اید. این عنصر به صورت طبیعی در طبیعت وجود دارد.اما در خاک های کشور به دلیل آب و هوای خشک و کاهش بارندگی یا اصلا وجود ندارد و یا میزان بسیار بسیار ناچیز است.پس لازم است که این ماده به روش دیگری تامین شود تا از مزایایی آن بتوانیم در کشاورزی استفاده کنیم..اما در اسید هیومیک چه ترکیباتی وجود دارد؟

 

ترکیبات اسید هیومیک کشاورزی:

همان طور که گفته شد هیومیک دارای ترکیبات مواد آلی می باشد. که اگر بخواهیم دقیق تر در مورد آن صحبت کنیم مهمترین ماده تشکیل دهنده آن ماده ای به نام لئوناردیت می باشد که عامل تحریک گیاه و نرم کننده خاک است .به جز این از موادی مانند نیتروژن و هیدروژن و حاوی مقدار کمی از عناصری مانند گوگرد و فسفر را به ترکیب خود دارد. مجموع این عناصر تشکیل یک با ارزش غذایی بسیار عالی را می دهند.تاثیرات منحصر به فرد اسید هیومیک را می توانید مشاهده کنید.

 

خرید اسید هیومیک کشاورزی:

برای خرید اسید هیومیک کشاورزی حتما به میزان عناصر آن دقت کنید.زیرا برای ما به جز پایه مواد لئوناردی داشتن توازن در میزان عناصر نیز بسیار مهم است.چرا که در صورت عدم ایجاد توازن در عناصر و دارا نبودن کیفیت لازم نه تنها باعث هیچ سودی نمی شود بلکه موجب ضرر و زیان خواهد شد.برای خرید اسید هیومیک کشاورزی اصل و ارگانیک با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.