خرید اسید کلریدریک ۳۲% (Hydrochloric acid)

جهت خرید اسید کلریدریک ۳۲% به قیمت درب کارخانه می توانید از تماس با همکاران ما اقدام نمایید. اسید کلریدریک جزو آن دسته از اسید های می باشد که جای خود را در زندگی روزمره ما باز کرده و از مصرف خانگی تا مصارف صنعتی را شامل می شود.اسید کلریدریک با حجم سفارش بالا تانکری ۲۳ هزار لیتری و هم به صورت گالن ۲۰ و ۶۰ لیتری قابل عرضه می باشد. اکثر کارخانه ها به صورت تانکری خرید می کنند. ما برخی از کاربردهای اسید کلریدریک را برای شما قرار داده ایم.

 

کاربرد های اسید کلریدریک:

خرید اسید کلریدریک 32%

یکی از کاربردهای اسید کلریدریک برای تولید جرم گیر می باشد. اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک به دلیل خاصیت رسوب زدایی که دارد می تواند برای از بین بردن جرم بسیاری از مکانها موثر باشد که یکی از آنها برای تولید جرم گیر بهداشتی می باشد. البته برای تولید جرم گیر میزان درصد اسید کلریدریک را بسیار کم می کنند که برای مصرف کنندگان در منزل خطری ایجاد نکند ولی باز هم در صورت تماس با دست و صورت ایجاد خارش و سوزش می کند.و باید در مصرف آن موارد ایمنی رعایت شود.

 

میزان درصد اسید کلریدریک:

خرید اسید کلریدریک 32%

میزان درصد اسید کلریدریک با میزان درصد اسید های مانند اسید سولفوریک ۹۸ درصد و یا اسید استیک ۹۹ درصد متفاوت می باشد. این اسید در کارخانه به صورت درصد پایین تری در حال تولید است که ۳۰ الی ۳۲ درصد بیشتر از همه در حال خرید و فروش می باشد. درصد ۳۶ درصد نیز وجود دارد که کاربرد آن بیشتر برای تست نمودن مواد شیمیایی دیگر می باشد. لازم به توضیح است در بسیاری از موارد اسید را با درصد پایین تر نیز استفاده می کنند مثلا ۲۸ درصد و یا ۱۸ درصد می باشد.

 

خرید اسید کلریدریک ۳۲%:

خرید اسید کلریدریک 32%

برای خرید اسید کلریدریک ۳۲% نیاز می باشد که چند مورد را در نظر داشته باشید. اولین مورد میزان درصد خلوص اسید می باشد که در بالا به آن اشاره شد و دومین مورد رنگ آن می باشد که دارای رنگ های شفاف و زرد می باشد و سومین میزان ترکیبات داخل آن می باشد که باید در برگه آنالیز نوشته شود که هر چقدر درصد نا خالصی های مانند آهن کم باشد بهتر است. دو مورد ابتدایی مهم تر می باشد. برای خرید اسید کلریدریک ۳۲ شفاف با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک ۹۸% :

خرید اسید استیک ۹۹% :