خرید اینترنتی سولفات سدیم صنعتی

سولفات سدیم صنعتی تولید شده در برند های متفاوت از طریق فروشگاه های خرید و فروش اینترنتی محصولات شیمیایی در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

سولفات سدیم صنعتی

فراوری سولفات سدیم صنعتی

امروزه در زمینه تولید سولفات سدیم به روش های صنعتی از محصولات شیمیایی مختلفی استفاده می شود و این محصول طبق فرآیند ها و با استفاده از تکنولوژی های متفاوتی به صورت صنعتی تولید و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
سنتز سدیم سولفات از ترکیب نمک طعام و دی اکسید گوگرد به عنوان یک فرآیند صنعتی برای تولید سولفات سدیم ، امروزه در کارخانه‌های بسیار زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد.
در این فرآیند نمک سدیم کلرید و گاز کربن دی اکسید گوگرد در حضور بخارات آب و هوا واکنش می دهند و سولفات سدیم و اسید کلریدریک را تولید می‌کنند.
این واکنش از نظر خواص شیمیایی گرما زا است و در دماهای بسیار بالا انجام می شود .
کنترل دما با هوای اضافی در این فرآیند باید بهینه شود. در این فرایندها از مخلوط گاز دی اکسید گوگرد و هوا از درون بستری از نمک عبور داده می‌شوند و مقداری آهن که به عنوان کاتالیزور در انجام این فرایند شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد، باعث کاهش خلوص گاز شده و باعث می‌شود که محصول رنگ سفید پیدا کند و در نهایت سولفات سدیم با رنگ سفید مرغوب تولید و روانه بازار شود.
استفاده از این روش و فرایند در کشورهای اجرا می‌شود که به علت نداشتن ذخایر طبیعی سولفات سدیم و همچنین به خاطر نداشتن تکنولوژی های ساخت مورد توجه قرار می گیرند.
در واقع استفاده از این روش می‌تواند محصولی با قیمت تمام شده بسیار پایین در اختیار واحدهای صنعتی قرار دهد.

سولفات سدیم صنعتی

طیف کاربردی سولفات سدیم صنعتی

سولفات سدیم در صنایع مختلف دارای کاربرد های ویژه ای است ما در ادامه برخی از آنها را بازگو خواهیم کرد:

  • تامین سودا
  • تولید شیشه
  • صنایع شیمیایی
  • تولید منسوجات
  • صنایع داروسازی
  • تولید صابون

در این صنایع استفاده از این محصولات با گریدهای مختلف به چشم می خورد و در واقع سدیم سولفات تولید شده می تواند با درجه خلوص های متفاوتی در این صنایع مورد توجه قرار گیرند.

سولفات سدیم صنعتی

قیمت سولفات سدیم صنعتی

همان طور که در مبحث بالا اشاره کردیم روش های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند به صورت صنعتی به تولید سولفات سدیم بپردازند. سولفات سدیم تولید شده با فرایند های متفاوت در بازار با برند ها و گرید های متفاوتی به مشتریان ارائه می گردد.
که هر یک از این گرید ها می توانند در صنایع خاصی مورد استفاده قرار گیرند.
تفاوت سولفات سدیم تولید شده در نهایت باعث ایجاد تفاوت قیمت این محصول در بازار می‌شود.
مشتریان برای دریافت قیمت عرضه سولفات سدیم به صورت عمده و درگرید های متفاوت باید از طریق مراکز فروش اینترنتی اقدام کرده و از قیمت روز و لحظه ای این محصول شیمیایی اطلاع داشته باشند تا بتوانند در زمینه خرید آن گام‌های مثبتی را بردارند.