خرید و فروش سولفات سدیم باکیفیت

خرید و فروش سولفات سدیم باکیفیت مرغوب امروزه به عنوان یکی از پر کاربرد ترین پرسودترین تجارت ها مد نظر اکثر تاجران قرار گرفته است.
سولفات سدیم به عنوان یک محصول شیمیایی در گرید های مختلف تولید و روانه بازار می‌شود.
این محصول معمولاً در گرید ‌های زیر در بازار به فروش می‌رسد:

  •  سولفات سدیم صنعتی
  • سولفات سدیم خوراکی
  • سولفات سدیم آزمایشگاهی

تفاوت گریدهای مختلف سدیم سولفات در درجه خلوص این محصولات است که همین تفاوت می‌تواند به عنوان تعیین کننده طیف کاربردی این محصول در بازارها شناخته شده باشد.

سولفات سدیم باکیفیت

تولید سولفات سدیم باکیفیت در ایران

سولفات سدیم خوشبختانه از طریق استحصال این محصول از منابع طبیعی به صورت عمده انجام می‌شود.
در ایران منابع بسیار زیادی وجود دارند که حاوی سولفات سدیم هستند و از طریق این منابع سولفات سدیم با درصدهای مختلف استخراج می‌شود و در مرحله بعد در کارخانه های متفاوت در گرید های متنوع تولید و روانه بازار می‌شود.
طیف کاربردی سدیم سولفات در بازارهای صنعتی بسیار زیاد است و این محصول رفته رفته در واحدهای تجاری بسیار بزرگ تولید و به مشتریان عرضه می گردد.
جالب است بدانید در برخی از کارخانه‌ها سولفات سدیم به عنوان محصول اصلی طبق فرایندهای مشخص شده تولید می‌شود و در برخی از کارخانه ها این محصول به عنوان یک محصول فرعی مورد فرآوری قرار داده می شود.
در فرآیندهای که سولفات سدیم به عنوان یک محصول اصلی شناخته شده می باشد، هدف کارخانه ها کاملا مشخص است این کارخانه ها با هدف تولید سدیم سولفات در حجم های بسیار زیاد از مواد اولیه استفاده می‌کنند که بهترین و بیشترین میزان سولفات سدیم را به آنها بدهد.

سولفات سدیم باکیفیت

یکی از مهم‌ترین فرایندهای که در این کارخانه ها انجام می شود سنتز سولفات سدیم از ترکیب سولفوریک اسید است که در ادامه این فرآیند بیشترین سدیم سولفات تولید و در واقع می‌توان گفت محصول اصلی این فرآیند سدیم سولفات خواهد بود.
در فرآیندهای که سولفات سدیم به عنوان محصول جانبی و فرعی شناخته می شود، هدف کارخانه های مختلف تولید اسید های دیگر است که در فرآیندهای مربوط به تولید این اسیدها سولفات سدیم به صورت ناخواسته تولید می‌شود.
در برخی از صنایع شیمیایی سولفات سدیم به عنوان محصول فرعی بعد از تولید اسید بوریک، اسید فرمیک، کرومات سدیم، فنول استات سلولز تولید می شود.

سولفات سدیم باکیفیت

سولفات سدیم باکیفیت

خرید و فروش سولفات سدیم امروزه به عنوان یکی از پر سود ترین تجارت ها در بین فعالان شناخته شده می باشد.
همانطور که در بحث قبلی اشاره کردیم سولفات سدیم در ایران با روش‌ها و فرایندهای مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود، از این رو این محصول می‌تواند در هزینه‌ها و تناژهای مختلف مورد معامله قرار گیرد و از آنجایی که طیف کاربردی سولفات سدیم در صنایع متفاوت بسیار فراوان است این محصول در بازارهای تجاری دارای طرفداران بسیار زیادی نیز می باشد.