خرید گوگرد مایع برای کشاورزی

خرید گوگرد مایع برای کشاورزی در جهان و در کشور ما رو به افزایش می باشد. زیرا این عنصر برای رشد و افزایش راندمان درختان و زمین های زراعی بسیار مهم و حیاتی می باشد. گوگردهای مایع بسیاری در بازار  موجود می باشد.اما آیا همه آنها مناسب برای کشاورزی هستند؟کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب می باشد؟و استفاده گوگرد مایع چه مزیت های دارد؟ در ایتجا به برخی از از این سولات پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

خرید گوگرد مایع برای کشاورزی

آشنایی با انواع گوگرد :

گوگرد جز ۱۶ عنصری می باشد که برای حیات گیاهان و کلیه موجودات لازم و ضروری می باشد.گوگرد هم در معادن و هم در زیر زمین وجود دارد. یک از اصلی ترین تفاوت های انواع گوگرد در همین جا مشخص می باشد.گوگردهای موجود در بازار یا از طریق استخراج از معادن بدست می آید و یا هتگام  استخراج گاز و نفت از زیر زمین تامین می شود. پس می توان گفت دو نوع گوگرد در مواد پایه اولیه داریم :

  1. گوگرد معدنی
  2. گوگرد پتروشیمی یا صنعتی

در واقع گوگردهای پتروشیمی پایه اولیه آنها مواد نفتی می باشد. و اصلا برای کشاورزی مناسب نیستند.گوگرد پتروشیمی بیشتر برای مصارف صنعتی مانند کبریت سازی و صنایع رنگ و… استفاده می شود.گوگرد معدنی برای کشاورزی مناسب است. اما برخی از کشاورزان به اشتباه این ۲ نوع گوگرد را به دلیل تشابه اسمی با هم یکسان در نظر می گیرند و چه بسا به خاطر تبلیغات نادرست برخی از کشاورزان تصور می کنند که گوگرد پتروشیمی دارای کیفیت بهتری می باشد در حالی که اصلا این گونه نیست.می توانید برای اطلاع بیشتر از تفاوت های گوگردهای معدنی با پتروشیمیاین مقاله را مشاهده نمایید.

 

کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب است؟

گوگرد مایع به نسبت گوگردهای پودری بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند. این نوع گوگردها را هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی قابل مصرف می باشد و به راحتی با آب حل می شوند و سریع تر از نوع پودری یا گرانولی جذب گیاه می شوند.گوگردهای مایع نیز خود به ۲ نوع می توان تقسیم بندی نمود.

  1. گوگرد مایع ارگانیک
  2. گوگرد مایع شیمیایی

کدام یک از این دو گوگرد مایع برای کشاورزی مناسب می باشد؟ منظور ما از گوگرد مایع برای کشاورزی گوگردی مایعی می باشد که به عنوان کود گوگرد آلی شناخته شده می باشد و بسیار متفاوت تر از گوگردهای مشابه است. بله درست حدث زدید گوگرد مایع ارگانیک بهترین گوگرد برای مصارف کشاورزی می باشد.برای اطلاع از مزایایی گوگرد مایع ارگانیک حتما آن را مطالعه نمایید.

 

خرید گوگرد مایع برای کشاورزی:

همان طور که بیان شد اگر می خواهید خرید گوگرد مایع برای کشاورزی را انجام دهیدحتما از گوگردهای مایع ارگانیک استفاده نمایید.ما تولید کننده این گوگرد و عرضه کننده مستقیم آن در کشور می باشیم. گوگردهای که با نام ارگانیک در حال عرضه می باشند را با دقت بیشتری خریداری نمایید.گوگرد مایع شیمیایی نیز برای عرضه در انبار موجود می باشد.برای خرید گوگرد مایع ارگانیک با ما در ارتباط باشید.