سایت خرید اسید سولفوریک رقیق

برای خرید اسید سولفوریک از طریق اینترنت می توانید به سایت خرید اسید سولفوریک رقیق مراجعه کنید و این ماده شیمیایی را با غلظت دلخواه خود و در اندازه های متنوع خریداری نمایید .

خرید اسید سولفوریک رقیق

خرید اسید سولفوریک رقیق

برای خرید اسید سولفوریک رقیق، یا باید به مراکز پخش و تولید این محصول در کشور مراجعه کنید و یا از طریق وب سایت های اینترنتی فروش آن اقدام به خرید نمایید. در خرید اینترنتی کار بسیار راحت و سریع انجام می شود و دیگر نیازی به خروج از منزل و رفتن به مسافت های طولانی برای خرید محصول را ندارید.

خرید اسید سولفوریک رقیق

استفاده های اسید سولفوریک

از اسید سولفوریک استفاده های بسیاری میشود و میتوان گفت این اسید یکی از مهم ترین مواد شیمیایی جهان است و کاربردهای بسیار وسیعی در صنایع مختلف دارد. از جمله این کاربردها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
برای تولید انواع کود مصنوعی و شیمیایی، تصفیه مواد نفتی، صنعتهای تولیدی مواد شیمیایی مانند مواد حشره کش، صنعت ساخت آهن و فولاد، ساختن پاک کننده‌ های شیمیایی، اسیدی کردن چاه نفت، جدا کردن مس از سایر فلزات، استخراج کردن اورانیوم و ساختن چسب مصنوعی، ساختن مواد رنگی مثل جوهر تحریر و چاپ، ساختن ابریشم مصنوعی و فیلم های مورد استفاده در عکاسی و فیلمبرداری، صنایع تولیدی ساخت کاغذ و محصولات کاغذی مثل دستمال کاغذی، روزنامه، مقوا ، مواد منفجره و …

خرید اسید سولفوریک رقیق

خطرات اسید سولفوریک

این اسید به عنوان یک ماده خطرناک شناخته می شود که میتواند در بدن انسان خطرات جبران ناپذیری داشته باشد. این ماده میتواند پوست انسان را بسوزاند، به چشم ها آسیب بزند حتی باعث کوری فرد شود، به دستگاه تنفسی و ریه ها آسیب وارد کند و … . پس در استفاده از این ماده باید نهایت دقت را به کار برد. تماس آن با آب هم خیلی خطرناک است و دقت بالایی می خواهد چرا که این ماده در تماس با آب به شدت حرارت تولید میکند و احتمال انفجار دارد.
نکات ایمنی مصرف اسید سولفوریک

  • ایمنی پوستي : استفاده کردن از لباسهاي حفاظتي آزمايشگاه معمولي مناسب در هنگام کار با این اسید مهم است .
  • ایمنی چشم : از تماس با چشم اجتناب شود. از عينكهاي حفاظتي دربرابر پاشش اسيد استفاده نماييد، از لنز چشمی استفاده نکنید.
  • ایمنی دستها : باید حتما از دستكشهاي حفاظتي مقاوم در برابر اسيد ها استفاده كنيد.
  • ایمنی دستگاه گوارش : قبل و بعد از كار با اين ماده حتما باید دستهاي خود را بشوييد.
  • ایمنی تنفسي : از ماسك تنفسي مناسب در زمان مصرف این اسید استفاده كنيد.