صادرات اسید کلریدریک به عراق

صادرات اسید کلریدریک به عراق به جه صورت انجام می شود؟ بهترین راه برای صادرات کدام مسیر می باشد؟ حمل و نقل محصول صادراتی به چه صورت است؟ این بخشی از سوالاتی هستند در ذهن مشتریان صادرات اسید می باشد.جهت پاسخ به این سوالات با ما در تماس باشید.

 صادرات اسید کلریدریک

صادرات به کشور عراق :

صادرات مواذ شیمیایی به کشور عراق مانند دیگر کشور های عربی دارای میزان بالای می باشد و این به دلیل عدم ریز ساختهای موجود در این کشور می باشد در خصوص صادارت اسید کلریدریک و مواد شیمیایی بیشتر از چین و پاکستان و ترکیه و ایزان انجام می شود. در پاسخ به این سوال که صادرات اسید به عراق به جه صورت انجام می شود باید گفت از کشور های چین و پاکستان به دلیل عدم مرز خاکی مشترک با این کشور صادرات از طریق راه ابی انجام می شود. و برای کشورهای ایران و ترکیه از طریق مرز خاکی انجام می گردد.

اسید کلریدریک صادراتی

مسیر های صادرات اسید به عراق:

در مطلب بالا کشورهای صادر کننده اسید کلریدریک به کشور عراق مشخص گردید. ایران به دلیل نزدیکی و دارا بودن بیشترین مرز مشترک خاکی پتانسیل خوبی جهت صادرات اسید دارد. صادرات اسید به عراق بیشتر از این سه مسیر گمرکی انجام می شود. مرز مهران و شلمچه که برای جنوب عراق است و مرز باشماق که در شما عراق می باشد. مرز باشماق بیشتر برای کردستان عراق و مرز شلمچه و مهران برای شهر بصره بیشتر مد نطر است.

صادرات اسید کلریدریک

صادرات اسید کلریدریک به عراق:

صادرات اسید کلریدریک به عراق نیازمند داشتن یک تیم قوی و مسلط به کار می باشد. از همه مهمتر باید مجوز های لازم را داشته باشید و آن نیز ملزم به صرف وقت و زمان می باشد و با گذشت زمان معمولا مشتریها به سمت دیگر تامین کننده گان می روند. اگر در امر صادرات اسید کلریدریک به کشور عراق دچار مشکل هستید با همکاران ما در تماس باشید. ما برای شما اسید کلریدریک صادراتی را تامین و تحولی در هر کدام از شهرهای که مد نظر شماست می نماییم.

منبع: مرجع خرید فروش اسید کلریدریک

در اخر این نکته را جهت یاد آوری بیان می کنیم که مسیر های  صادراتی باشماق و پرویز خان که به منطقه کردستان عراق متصل هستند دارای مسیری متفاوت از قسمت جنوب عراق هستند مخصوصا در شش ماهه دوم سال به دلیل برف گیر بودن آن منطقه کردستان رفت و آمد کمی وقت گیر می باشد. پس برای زمانبدی و ساعت حضور در گمرک هماهنگی لازم را داشته باشید.در بحث صادرات زمانبندی و برنامه ریزی در خصوص گمرک بسیار مهم می باشد.