عرضه کننده سولفات سدیم نمک

عرضه کننده سولفات سدیم نمک ، با توزیع گسترده این محصول در بین متقاضیان و خریداران، نقش مهمی در رفع نیازهای بازار برعهده دارد.

سولفات سدیم را می توان از نظر ظاهری، پودری سفید رنگ با دانه های کریستالی شفاف در نظر گرفت که سالانه حدود ۶ میلیون تن از این ماده در مصارف گوناگون استفاده می شود.

سولفات سدیم نمک

سولفات سدیم نمک

بعد از نمک طعام، در دسترس ترین نمک حاوی سدیم، سولفات سدیم می باشد که می تواند در تغذیه و بالانس فشار اسمزی مورد استفاده قرار گیرد.
نمک طعام حاوی مقادیر بسیاری کلر است و به همین دلیل مصرف آن با استقبال بالایی رو به رو نشد ولی سولفات سدیم با توجه به گوگرد بیشتر، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

روش های تولید سولفات سدیم

  • به طور کلی می توان گفت برای تولید این ماده شیمیایی بسیار پر مصرف دو روش کلی موجود است که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم:
    روش های شیمیایی: بیشتر در کشورهایی انجام می شود که دارای منابع معدنی سولفات سدیم نیستند.
  • استحصال از منابع معدنی : بر اساس موجودی این ماده معدنی در طبیعت از آن استفاده می کنند و با وجود درجه خلوص این ماده، فرآوری های لازم را بر روی آن انجام می دهند.
    در روش های شیمیایی دو روش جزئی دیگر نیز وجود دارد:
  • تولید به عنوان محصول اولیه : سولفات سدیم به عنوان محصول اصلی خط تولید منظور می شود.
  • تولید به عنوان محصول جانبی : در بعضی از صنایع در کنار تولید محصول اصلی، به تولید سولفات سدیم به عنوان محصول جانبی می پردازند.

سولفات سدیم نمک

عرضه کننده سولفات سدیم نمک

عرضه این ماده شیمیایی در بازارهای فروش به شکل گسترده ای صورت می گیرد و بدین ترتیب دسترسی بسیار آسان برای متقاضیان فراهم می شود.
این عرضه کنندگان، توزیع مستقیم این ماده را از طریق نمایندگی های فروش آنلاین و یا مراجعات حضوری در اختیار مشتریان قرار می دهند.
عرضه مستقیم با حذف واسطه های فروش، قیمت دسته اولی را برای خریداران به ارمغان می آورد و دلیل استقبال بسیار از این شیوه های فروش در دنیای امروز نیز همین عامل می باشد.

سولفات سدیم نمک

قیمت سولفات سدیم نمک

قیمت های متفاوتی در بازارهای فروش موجود است که می تواند خریداران را دچار سردرگمی نماید.
قیمت های به روز و منصفانه را می توانید از سایت های مرجع خرید و فروش سولفات سدیم دریافت نمایید و بدین ترتیب سودآوری خود را بالا ببرید.
این سایت می توانند راهنمای خوبی در مقایسه و انتخاب بهتر باشند.