فروشنده سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب

سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب از طریق فروشنده ها در سراسر ایران پخش می شو.د فروش این محصول شیمیایی به منظور استفاده در صنایع مختلف در بسته بندی های متفاوتی انجام می شود
همان طور که مستحضر هستید امروزه استفاده از محصولات شیمیایی مختلف برای تولید محصولات متنوع و جدید دارای طیف گسترده می باشد.
محصولات شیمیایی در بازارهای تجاری ایران بیشتر به صورت تولیدی داخلی تامین می‌شوند و در مواردی که نیاز بازار ها بیش از حد تامین داخلی باشد به تامین وارداتی این محصولات پرداخته می شود.
سدیم سولفات سولفاتیک به عنوان یک محصول شیمیایی و پرکاربرد در تولید های بسیار زیادی در ایران تولید می شود.
این محصول در صنایع مختلف می‌تواند کاربردهای بسیار ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد.

سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب

مشخصات سدیم سولفات سولفاتیک مرغوب

سدیم سولفات به عنوان یک ترکیب از سدیم در بازارهای تجاری شناخته شده می باشد .
این محصول بیشتر به صورت جامد بلوری سفید استخراج می‌شود و به عنوان نمک گلاور شناخته شده است.
این محصول شیمیایی از لحاظ خواص شیمیایی بسیار پایدار است و در دماهای معمولی نسبت به اکثر عوامل اکسید کننده یا کاهش دهنده غیر فعال است و در دماهای بالا می توان آن را به سولفیت سدیم کاهش داد. ترکیب شیمیایی سولفات سدیم به عنوان یک نمک خنثی عمل می‌کند و در محلول های آبی با ph ۷ تشکیل می شوند.
مشتق شدن از ph 7 این واقعیت را نشان می دهد که این محصول به صورت تجاری از اسید قوی به نام اسید سولفوریک و هیدروکسید سدیم می تواند مشتق شده باشد.

سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب

طیف کاربردی سولفات سدیم در صنایع مختلف

  • مورد استفاده به عنوان یک پرکننده در تولید مواد شوینده همچون پودر لباسشویی
  • مورد استفاده در فرآیند کرافت برای تولید چوب خمیر
  • مورد استفاده در صنعت شیشه به عنوان جلوگیری از تشکیل حباب در شیشه
  • مورد استفاده برای تولید پارچه برای گرفتن بار منفی روی الیاف پارچه

سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب

فروش سولفات سدیم سولفاتیک مرغوب

در زمینه فروش محصولات شیمیایی بازرگانی های بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که می‌توانند ضمن دریافت سفارشات مشتریان محصول مورد نظر صنایع مختلف را به آن ها تحویل دهند.
فروش محصولات شیمیایی در این مراکز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت مرغوب انجام می شود و در سریع ترین زمان ممکن از طریق سیستم‌های حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ایران ارسال می گردد.
قیمت های ارائه شده توسط این بازرگانی ها همیشه نسبت به فروش حضوری این محصولات پایین تر بوده و مشتریان می توانند جهت اطلاع یافتن از صحت این گفته نسبت به مقایسه قیمت ها اقدام نمایند.