فروش اسید استیک خوراکی با کیفیت

فروش اسید استیک خوراکی با کیفیت برای مشتریان که کیفیت بالا مد نظر آنها می باشد از طریق این سایت امکان پذیر است. کیفیت در همه محصولات مهم می باشد. فروش محصولات شیمیایی همانند اسید استیک و اسید کلریدریک و اسید سولفوریک با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز می باشد. در صورت  نیاز به مشاوره می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. فروش اسید استیک خوراکی در گالن های ۲۰ و بشکه های ۶۰ و ۲۲۰ لیتری عرضه می شود.

فروش اسید استیک خوراکی با کیفیت

اسید استیک خوراکی با کیفیت:

اسید استیک جزو اسیدهای ضعیف ولی پر مصرف می باشد .اسید استیک جزو اسیدهای خوراکی  نیز محسوب می شود. همان طور که می دانید اسیدهای خوراکی را در صنایع غذایی چه به صورت عمده و به صورت جرئی مصرف می شود بیشتر به عنوان طمع دهنده و یا نگهدارنده هستند.اسید استیک خالص در دمایی ۱۶٫۵ درجه سانتی گراد به صورت کریستال منجمد می باشد.لارم به ذکر است که بدانیم اسید استیک خالص با فلزات مانند آهن واکنش نشان می دهد و خورندگی دارد. و چگالی آن برابر ۱٫۲۶ می باشد در واقع از آب سنگین تر خواهد به همین دلیل در هنگام فروش به صورت کیلویی عرضه می شود.

روشهای فروش اسید استیک خوراکی:

اسید استیک حوراکی با کیفیت به روشهای مختلف می توان خریداری کرد این روشهای با توجه به میران و درخواست مشتریان و یا همکاران گرامی  تعیین می شود. روشهای که اسید استیک بفروش می رسد عبارتند از:

  1. فروش به صورت عمده مانند: حواله که از طریق شرکتها ارائه می گردد.
  2. فروش به صورت جرئی: که در گالن های ۲۰ و بشکه ای ۶۰ و ۲۲۰ لیتری انجام می شود.

در روش جزئی فروش برای دوستانی که به صورت مصرف ماهانه آنها کم می باشد و مشکل انبارش نیز دارند مناسب می باشد.

فروش اسید استیک خوراکی با کیفیت:

فروش اسید استیک خوراکی با کیفیت همان اسید استیک با درصد ۹۹/۹۸ درصد به بالا می باشد.که نه تنها برای صنایع غذایی بلکه برای صنایع دیگر مانند رنگ سازی و کشاورزی و دام داری نیز استفاده می شود. ما اسید استیک با کیفیت را مستقیم از طریق پتروشیمی برای شما عرضه می کنیم. اسید اسیتک خوراکی را به دلیل آنکه قارچ کش و ضد باکتری نیز می باشد برای صنایع دارویی و غذایی نیز مصرف می شود.