فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد

فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصدبه صورت تانکری و گالن ۲۰ لیتری و بشکه های ۲۰۰ لیتری انجام می شود. اسید سولفوریک شفاف یا روشن به نسبت دارای کیفیت بهتری به انواع دیگر اسید سولفوریک می باشد.اسید سولفوریک جهت اسید کلریدریک نیز استفاده می گردد.

فروش اسید سولفوریک

اسید سولفوریک چیست؟

اسید سولفوریک ۹۸ درصد جزو اسید های می باشد که با مایعات دیگر مانند آب اگر در تماس باشد به سرعت واکنش شیمیایی نشان می دهد و فعال می شود. این اسید دارای بوی تند و زننده می باشد.این حلالیت خوبی که با اب دارد باعث می شود که برای تولید مواد دیگر به راحتی بتوان از آن استفاده نمود.اسید سولفوریک از گوگرد تهیه می گرددو با نام شیمیایی H2SO4 شناخنه می شود.اسید سولفوریک باید جهت نگه داری کامل موارد ایمنی را رعایت نمایید.

فروش اسید سولفوریک

کاربرد اسید سولفوریک:

یکی از کاربردهای اسید سولفوریک در معادن می باشد البته در خود معادن استفاده نمی شود بلکه در کارخانه و محل استخراج مواد از سنگهای معدنی مورد استفاده قرار می گیرد.اگر بخواهیم که یکی از این موارد مهم را بیان کنیم می توان به استخراج فلز مس اشاره نمود.این فلز بسیار کاربردی در صنایع الکتریکی کاربرد بسیار دارد. و می توان گفت فلز مس در صنعت برق نقش طلا را دارد. البته خود این فلز نیز به تنهای کران بها می باشد.

فروش اسید سولفوریک

فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد:

فروش اسید سولفوریک برا اساس نوع تحویل می تواند به دو صورت انجام گردد.

  1. فروش و تحویل درب کارخانه
  2. فروش و تحویل در مکان تخلیه مشتری

لازم به توضیح است این نوع تحویل هم برای فروش در داخل تانکر و هم در داخل گالن می باشد. در برخی موارد فروش فقط بر اساس درب کارخانه که می باشد ارسال بار بر عهده خریدار می باشد. و هنگلمی که فروش بر اساس تحویل در محل تخلیه مشتری است هزینه حمل را به روی قیمت اسید اضافه می کنند. فروش به صورت گالن و یا به صورت فله دارای مزایا و معایبی می باشد  که بعدا به آنها اشاره خواهیم نمود.جهت فروش و تحویل  اسید سولفوریک ۹۸ درصدبه هر دو صورت با ما در  ارتباط باشید.