قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد

قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد به صورت تانکری و گالنی متفاوت می باشد. البته نوع خود اسید سولفوریک نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. میزان ۹۸ درصد با رنگ شفاف و رنگ روشن کدر و قهوه ای می توان در قیمت تاثیر گذار باشد. قیمت اسید سولفوریک تانکری پایین تر از قیمت گالنی آن خواهد بود. این در صورتی خواهد بود ولی میزان حجم آن باید کمتر از ۲۰ تن نباشد.ولی برای خرید سولفوریک کمتر از ۲۰ تن باید به صورت گالنی سفارش گذاری شود.که این قیمت را کمی متفاوت می کند.که می توان با روشی هزینه ها را کمتر کرد. برای اطلاع از کاهش هزینه های قیمت سولفوریک با ما همراه باشید.

قیمت اسید سولفوریک 98 درصد

هزینه های اسید سولفوریک:

 خرید اسید سولفوریک به صورت فله فقط دارای هزینه حمل ونقل می باشد که به قیمت تمام شده اضافه می شود.اما اگر به صورت گالنی خریداری شود به غیر از هزینه حمل آن هزینه های بسته بندی و انبارش و بارگیری اضافه می شود.اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسیار خطرناک می باشد و نیاز است که در گالن های بسیار محکم و مطمن جا به جا شود. هزینه خود گالن های ۲۰ لیتری بین ۲۰ الی ۲۵ هزار نومان می باشد.هزینه دیگری که در صورت خرید گالن اگر انجام شود هزینه انباداری گالن می باشد که به ازای هر گالن ۵ الی ۶ هزار تومان توسط خریدار باید پرداخت شود. برای کاهش هزینه خرید به صورت گالنی می توان میزان بار را حداقل در سفارش ۱ تن در نظر گرفت که مستقیم از کارخانه ارسال شود و هزینه انبار داری به آن تعلق نگیرد.

 

قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد:

قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد شفاف به صورت تانکری درب کارخانه کیلویی ۱۴۰۰ الی ۱۵۰۰ تومان تحویل در محل می باشد. یعنی کرایه حمل را نیز به همراه دارد و جزو آن می باشد. و در صورتی که به صورت گالنی باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود قیمت سولفوریک گالنی بدون کرایه حمل و بارگیری و هزینه بسته بندی می باشد.معمولا هر گالن ۲۰ لیتری وزن دارای ۳۶ الی ۳۷ کیلو می باشد.برای سفارش اسید سولفوریک با آهن کمتر از ۳۰ می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.