لیست قیمت اسید استیک صنعتی

قیمت اسید استیک صنعتی را چطور می توان اطلاع پیدا کرد؟ اسدی استیک بر خلاف محصولات شیمیایی اسیدی مانند اسید سولفوریک و یا اسید نیتریک و کلریدریک که در کارخانه ها تعیین می شود.شاید برای شما جای تعجب باشد که قیمت این محصول در کارخانه تعیین نمی شود.و برای ازطلاع از قیمت این محصول باید از جای ی دیگر سراغ بگیریم. به همین خاطر معمولا به صورت روزانه قیمت آن در حال تغییر است و استفاده از لیست قیمت هفتگی و یا ماهانه خیلی کارایی ندارد.

لیست قیمت اسید استیک صنعتی

آشنایی با انواع اسید استیک ها:

اسید استیک بیشتر با درصد ۹۹٫۹۸ درصت شناخته شده می باشد.البته درصد های کمتر نیز می توان پیدا نمود.اسید استیک هم در داخل و هم به صورت صادراتی از چین و یا هند ممکن است وارد کشور شود.هر این کشورها در سالهای اخیر جزو بزرگترین مصرف کننده های اسید استیک در جهان هستند.اسید استیک از لحاظ ساختاری به دو نوع استیک مایع و پودری نقسیم می شوند. نوع پودری آن صادراتی است و بسیار کمیاب است. و از نظر نوع کاربرد به اسید استیک صنعتی و اسید استیک خوراکی تقسیم می شوند.

 

 اسید استیک صنعتی:

اسدی استیک صنعتی همان طور که از نامش مشخص است در صنعت کاربرد خواهد داشت. مثلا در صنایعی کاغذ و دارو سازی و بسیاری از صنایع دیگر… که بعدا در مورد آن صحبت خواهبم کرد. اسید استیک صنعتی دارای درصد خلوص ۹۹٫۹۸ به بالا می باشد. در واقع همانند اسید استیک خوراکی می باشد. و فقط از لحاظ کاربرد قابل تفکیک سازی می باشد. در حال حاضر اسید استیک صنعتی و خوراکی به صورت مستقیم از پتروشیمی ارسال می گردد.

 

 قیمت اسید استیک مایع:

همانزور که گفته شد قیمت اسید استیک را درب پتروشیمی و کارخانه تعیین نمی شود. قیمت آن در بورس کالا تعیین و ارزش گذاری می شود که البته میزان ۹ درصد ارزش افزوده نیز به آن اضافه خواهد شد.این قیمت برای حواله ها می باشد که به صورت عمده و تانکری خرید می شود. قیمت اسید استیک پس از انتقال به انبار کاملا متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت  اسید استیک مایع پتروشمی فن آوران به صورت روزانه با ما در تماس باشید.