مرجع فروش استیک در ایران

مرجع فروش استیک در ایران کدام شرکت می باشد؟ اسید استیک تنها در دو محل قابل تامین می باشد. پتروشیمی فن آوران و شازند که پتروشیمی شازند فقط برای مصرف خود تولید اندکی دارد.اسید استیک به صورت حواله به شرکتها فروخته می شود و آنها نیز به مشتریان خود تحویل می دهند.مرجع فروش اسید استیک در کشور گروه بازرگانی پرسان می باشد که این محصول را بهم به صورت حواله تانکری و هم به صورت گالن در اختیار شما قرار می دهد.

مرجع فروش استیک در ایران
مرجع فروش استیک عرضه مستقیم استیک صنعتی و خوراکی

آشنایی با اسید استیک:

استیک اسید در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد.این ماده در ترکیبات شیمیایی به عنوان یک واکنشگر شیمیایی استفاده می شود. از جمله کاربردهای اسید استیک، میتوان به تهیه قوطی های نوشابه جات، تهیه نوار مخصوص در عکاسی، صنایع تولید چسب، رسوب زدایی لوله های جرم گرفته و بسیاری دیگر کاربرد دارد. در صنعت غذایی به عنوان سرکه و چاشنی در مواد غذایی استفاده می شود. استیک تولید شده به صورت رقیق در فرایند  تخمیر همان سرکه می باشد. این ماده به عنوان یک حلال بسیار کاربرد دارد. از جمله ترکیبات قطبی، مانند نمک های معدنی، و شکر را در خود حل میکند. همچنین ترکیبات غیر قطبی مانند روغن ها هم قابلیت حل شدن در استیک اسید را دارند. 

استیک اسید به دو روش بیولوژیکی و سنتزی بدست می آید. البته با توجه به روش های جدیدی که  برای تولید این ماده، کشف شده است، استفاده از روش تخمیر باکتری بسیار کمتر شده است. برای خرید و فروش این ماده میتوان بازرگانی پرسان را به عنوان یک مرجع فروش استیک در  داخل کشور دانست. 

برخی نکات در مورد استفاده از استیک اسید:

در صورت استفاده از این ماده، حتما لباس های محافظ و مقاوم در برابر این ترکیب اسیدی را بر تن داشته باشید. به دلیل وجود بخارات خطرناک و سمی، حتما از ماسک های فیلتر دار و ترجیحا زیر هود آزمایشگاهی، فعالیت خود را انجام دهید. استفاده از ظروف پلاستیکی مخصوص بسیار مهم می باشد. به دلیل ویژگی خورندگی بالا این ماده، در ظرف های استفاده شده بسیار باید دقت نمود.   

مرجع فروش استیک:

در بسیاری از کشور ها این اسید را در صنایع خود استفاده می کنند.اسید استیک یک اسید خوراکی و با کاربرد صنعتی می باشد.در کشاورزی نیز از آن می توان بهره برد یکی از دلایل مصرف بالای این اسید، قابلیت جذب رطوبت می باشد. در واقع خاصیت این ماده باعث شده است که بسیاری از مشکلات ماندگاری غذاهای کنسروی برطرف شود، و باعث افزایش ماندگاری مواد غذایی شده است. شرکت پرسان، یکی از مهمترین و معتبرترین مرجع فروش این ماده شیمیایی در ایران می باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی:

خرید اسید هیومیک کشاورزی: