مرجع فروش اسید استیک خوراکی

اسید استیک خوراکی با درصد ۹۹٫۹۸ در صنایع غذایی استفاده می شود به همین دلیل به آن استیک خوراکی نیز گفته می شود.اسید استیک خوراکی یا همان جوهر سرکه به دلیل نیاز به تجهیزات خاص فقط در پتروشیمی ها تولید می شود. بر خلاف دیگر اسید های مانند کلریدریک و سولفوریک که در کارخانه های شخصی نیز امکان تولید آنها وجود دارد. اما اسید استیک فقط در یک پتروشیمی در داخل تولید می شود یکی از خواص مهم استیک خوراکی از بین بردن قارچ ها و باکتریها می باشد.که برای صنایع غذایی بسیار مهم است.

مرجع فروش اسید استیک خوراکی
استیک خوراکی در صنایع غذایی برای کنترل قارچ ها و باکتریها و نیز طمع دهنده

اسید استیک در صنایع غذایی:

تغییر فرهنگ غذایی و از طرفی تغییر در تنوع غذایی باعث گسترش مصرف اسید استیک در جهان شده است کشورهای چین و هند و آمریکا بیشترین مصرف اسید استیک در جهان را دارند. استیک خوراکی می توان به عنوان یک از بین برنده طبیعی و غیر رسمی برای باکترها و میکروبها و قارچ ها استفاده نمود. مخصوص در صنایع گوشتی البته به عنوان طمع دهنده نیز کاربرد دارد.درصد اسید استیک در صنایع غذایی بسیار کم می باشد.می توان گفت کمتر از ۵ درصد استفاده می شود.که با آب رقیق می گردد. شاید برای شما جالب باشد که در کشاورزی و نیز صنایع دارویی و پزشکی نیز از اسید استیک خوراکی استفاده می شود.

 

اسید استیک از کجا بخریم؟

برای خرید اسید استیک شاید بسیاری از دوستان دچار مشکل باشند که هم کیفیت بالا و هم قیمت مناسب  را داشته باشند.اسید استیک خورکی چون برای صنایع غذایی مصرف می شود به غیر از کیفیت بالا باید دارای بسته بندی مناسب و تمیز باشد. استفاده از گالن های که قبلا مواد دیگر در آنها بوده باعث ایجاد نارضایتی مشتریان خواهد شد.نه تنها اسید استیک بلکه به کیفیت بسته بندی نیز باید توجه کرد.نتیجه اینکه گالن ها باید قبل از پر شدن حتما کاملا تمیز و شستشو شوند.

مرجع فروش اسید استیک خوراکی:

برای خرید اسید استیک خوراکی و یا اسید استیک صنعتی اصل با درصد ۹۹٫۹۸ به بالا می توانید از گروه بازرگانی پرسان اقدام نمایید. اسیداستیک خوراکی با صنعتی تفاوتی ندارد و فقط نحوه استفاده و درصد  آنها متفاوت است . اسید استیک خالص در دمای زیر ۱۶ درجه به صورت جامد و حالت ژله ای دارد. ما اسید استیک را مستقیم از پتروشیمی برای شما آماده و ارسال خواهیم نمود.میزان سفارش شما از یک گالن تا حواله ۲۵ تنی قابل تحویل می باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی:

خرید اسید هیومیک کشاورزی: