مرجع فروش گوگرد مایع کشاورزی

مرجع فروش گوگرد مایع کشاورزی عرضه گوگرد های مایع کشاورزی ارگانیک را انجام می دهد.گوگردهای کشاورزی دارای خواص و ویژگی های هستند که گوگردهای پتروشیمی و صنعتی ندارند.گوگرد مایع ارگانیک مناسب ترین گوگرد برای کشاورزی می باشد. زیرا ترکیبات داخل آن مانند مواد آلی و اسید آمینه ها و ریز مغذی ها باعث شده که به عنوان یک کود مطرح می باشد. بسیاری از گوگردهای مایع که در بازار وجود دارند فقط یک مایع آبی با گوگرد هستند.گوگردهای پتروشیمی که متاسفانه مصرف آن در میان برخی کشاورزان رواج یافته است برای کشاورزی اصلا مناسب نمی باشند.به دلیل آنکه معمولا عناصر آنها کنترل نشده می باشد و دارای درصد بالای گوگرد نفتی می باشد و از طرفی نیز ازران قیمت می باشد.

مرجع فروش گوگرد مایع کشاورزی

انواع گوگرد های کشاورزی:

گوگرد ها به ۲ شکل مایع و جامد یا همان گرانولی تولید می شوند.البته تقاضا برای گوگردهای مایع به دلیل قابلیت حلالیت بالا و استفاده آسانتر و ساده بیشتر می باشد.گوگردهای مایع را به راحتی می توان با کودهای دیگر ترکیب نمود و مورد استفاده قرار داد.البته گوگردهای پودری و گرانولی نیز می توان با کودهای دامی و حیوانی به عنوان کود زمستانه مورد مصرف قرار داد. این گوگردهای مایع و گوگردهای پودری نیز برای کشاورزی مصرف می شوند.اما آیا هر نوع گوگرد مایع و یا پودری قابل استفاده و مناسب برای کشاورزی می باشد؟

 

ویژگی گوگرد مایع کشاورزی:

گوگرد مایع کشاورزی یا همان کود گوگرد آلی که برای کشاورزی مناسب هستند دارای ویژگی های هستند که آنها را از گوگردهای شیمیایی و پتروشیمی متمایز خواهد نمود. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  1. مواد پایه و اولیه آنها از گوگرد های معدنی می باشد.
  2. میزان درصد ناخالصی آنها پایین می باشد و به صورت ارگانیک هستند.
  3. دارای مواد آلی و عناصر ریز مغذی می باشند.
  4. عناصر آنها دارای درصد توازن هستند.
  5. هیچ گونه تاثیر منفی و خطری بروی محصول و خاک و خود کشاورز ندارند.

این ویژگی ها تنها بخشی از ویژگی های گوگرد مایه ارگانیک مخصوص کشاورزی می باشد.در صورت تمایل حتما این ویژگی ها مطالعه نمایید تا تفاوت گوگرد های صنعتی و گوگرد های کشاورزی برای شما بیشتر مشخص شود.

 

مرجع فروش گوگرد مایع کشاوری:

فروش گوگرد مایع کشاورزی بیشتر به عنوان یک کود مطرح است و مد نظر است. این محصول که از آن به عنوان انقلاب سبز نام برده می شود یکی از کودهای مصرفی در سبد کشاورازن می باشد.کود گوگرد مایع آلی ارگانیک برای همه محصولات قابلیت استفاده دارد.گوگردهای ارگانیک درصد گوگرد کنترل شده دارند و معمولا درصد آنها ۲۰ الی ۳۰ درصد می باشد. که در حد نیاز گیاه است.درصد بالا عناصر در کودها نشان دهنده تاثیر پذیری و کیفیت بهتر آنها نمی باشد. حتما تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را مطالعه نمایید.