مرجع قیمت اسید استیک(جدید)

قیمت اسید استیک را از کجا دریافت کنیم؟ اسید استیک به خاطر آنکه در بورس کالا ارائه می شود قیمت گذاری آن نیز در همان بورس انجام می شود. قیمت این محصول به صورت روزانه و بر اساس عرضه و تقاضا در بورس کالا تعیین می شود. نوسانات قیمت در این محصول بسیار بالا می باشد به طوری که در سال ۹۹ از ابتدای سال شاهد تغییرات قیمت از کیلویی ۷۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰ تومان را شاهد بودیم.قیمت تعیین شده در بورس کالا و قیمت بازار تفاوت های دارد که در این مقاله آنها را بررسی خواهیم نمود.

مرجع قیمت اسید استیک(جدید)

اسید استیک از کجا بخریم؟

برای داشتن یک قیمت خوب و مناسب بسیار مهم است که اسید استیک از کجا بخریم؟ شما نمی توانید به صورت مستقیم اسید استیک را از پتروشیمی خریداری نمایید. زیرا این محصول در بورس کالا ارائه می شود.و در آنجا شما باید به صورت حواله و با تناژ بالا خریداری نمایید.این کار برای شما هزینه بسیاری خواهد داشت. بهترین راه برای این امر خرید اسید استیک از شرکت های بازرگانی می باشد که هم به صورت میزان کم و حواله سفارشات شما را تامین می نماید.برای اطلاع از این موضوع استیک از کجا بخریم را مطالعه نمایید.

تفاوت قیمت اسید استیک:

اسید استیک تقلبی یا اصل؟در موقع استعلام قیمت اسید استیک ممکن است قیمت های متفاوتی را داشته باشیم. این موضوع بیشتر به میزان درصد استیک بر می گردد. اسید استیک به خوبی با آب ترکیب می شود و فقط میزان درصد آن را کاهش میدهد.در برخی مواقع ممکن است  اسید استیک که به صورت گالنی خریداری می کنید دارای ناخالصی ها باشد. که در قیمت آن تاثیر گذار است.

قیمت اسید استیک:

قیمت اسید استیک به صورت روزانه و در حدود ساعت ۱۰ معمولا مشخص می شود. و بیشتر عرضه کنندگان این محصول بر اساس قیمت روز آن را به فروش می رسانند.قیمت جدید حواله های  اسید استیک خریداری شده معمولا در انتهای هفته در روز چهارشنبه مشخص می شود.اما برای خرید اسید استیک با قیمت کمتر می توان پیش خرید مثلا ۵ روز کاری یا ۱۰ روز کاری دیگر را انجام داد که در صورت افزایش قیمت شما با قیمت  ۱۰روز پیش خریداری نموده اید. برای اطلاع از قیمت اسیداستیک به صورت روزانه با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

خرید اسید سولفوریک کشاورزی:

خرید گوگرد مایع کشاورزی:

خرید اسید هیومیک کشاورزی: