خرید اسید استیک خوراکی با کیفیت

 اسید استیک خوراکی با کیفیت یا همان سرکه صنعتی بیشتر برای صنایع غذایی مصرف می شود. برای اینکه خرید اسید استیک خوارکی با کیفیت داشته باشیم ابتدا لازم است بدانیم اسید استیک خوراکی چه ویژگی دارد. کیفیت اسید استیک خوراکی با توجه به درصد خلوص آن و اینکه از کجا تهیه می شود بستگی دارد.اسید استیک بوی تند و تیزی دارد و در گالن های ۳۵ الی ۶۰ لیتری به مشتریان عرضه می گردد.

 اسید استیک یک یار پر مصرف ترین اسیدهای خوراکی می باشد که در داخل ایران تولید می شود. پتروشیمی فن آوران و پتروشیمی شازند اراک ۲ مرکز تولید این محصول می باشد. البنه در حال حاضر فقط پتروشیمی فن آوران  تولید این محصول را برعهده دارد و به  بازار داخل عرضه می کند.

 انتخاب اسید استیک خوراکی با کیفیت:

یکی از مواردی که جهت خرید اسید استیکخوراکی با کیفیت باید مد نظر قرار دهیم  میزان درصد خلوص اسید استیک است. منظور از اسید اسیتیک خوارکی با کیفیت اسییک با درجه خلوص ۹۹٫۹۷% الی ۹۹٫۹۸% می باشد.

 

 استیک خوراکی با کیفیت
اسید استیک خوراکی با کیفیت

اسید استیک خوارکی چیست؟

اسید استیک خوراکی همان سرکه صنعتی می باشد. اسید استیک از واکنش بین متانول و گاز منوکسیدکربن در راکتور با هم ترکیب می شود که راکتور حاوی کاتالیست کمپلکس رودیم و متیل یداید می باشد که این مواد به عنوان تسریع کننده مورد استفاده قرار می گیرد. لارم به ذکر است استیک در دمای ۱۸۷ درجه سانتیگراد و فشار ۲۸ بار به دست می آید.

موارد مصرف اسید استیک چیست؟

اسید استیک خوراکی برای مصارف زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  1. در صنایع غذایی به عنوان چاشنی  مانند تهیه ترشی و ……..مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. در صنایع شیمیایی به عنوان یک واکنشگر شیمیایی جهت تولید وینل استات و…..
  3. در صنایع کشاورزی برای از  بین بردن قارج گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد.
 استیک خوراکی با کیفیت
اسید استیک خوراکی برای تهیه ترشی

 

 تهیه اسید استیک خوراکی با کیفیت:

همان طور که گفته شد کیفیت اسید استیک بر مبنای درصد آن تعیین می شود. و بالاترین درصد برای اسید استیک ۹۹٫۹۷ % الی ۹۹٫۹۸% می باشد. برای اسید استیک خوراکی نیز این درصد خلوص در نظر گرفته می شود هر جند برای مصرف نهایی در صنایع غدایی به آن آب اضاف می شود ولی بسیار مهم است که از این درصد خلوص اطمینان داشته باشیم.

 استیک خوراکی با کیفیت
خرید اسید استیک با کیفیت

 

لارم به ذکر است که با کیفیت ترین اسید استیک خوراکی با کیفیت در ایران در پتروشیمی فن آوران تولید می شود که ما این محصول را بدون واسطه در اختیار شما خریداران عزیز قرار می دهیم . همچنین جهت خرید حواله اسید استیک  محموله تانکری با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید لازم به ذکر است حواله های تانکر اسید استیک در آخر هفته ها موجود است.