خرید اسید کلریدریک با کیفیت

جهت  خرید اسید کلریدریک با کیفیت ابتدا با معیارهای که باعث بالا رفتن کیفیت اسید کلریدریک می شود  آشنا شویم. برای اسید کلریدریک با کیفیت با دو معیار مد نظر گرفته می شود که یک از آنها  میزان درصد خلوص اسید می باشد و دیگری رنگ اسید کلریدریک است.درصد خلوص اسید کلریدریک و رنگ با توجه به مورد استفاده آن تعیین می شود. اسید کلریدریک دارای بوی تند و تیری می باشدو در کالنهای ۳۰  الی ۶۰ لیتری  و یا جهت صادرات در بشکه های ۱۰۰۰ لیتری به مشتریان عرضه می گردد.

اسید کلریدریک در داخل ایران توسط بسیاری از کارخانه ها  تولید و به مشتریان عرضه می گردد.در برخی ار مواقع این محصول دارای تغییرات قیمت بوده که به نسبت اسید های دیگری نوسانات کمتری را داشته است.

اسید کلریدریک با کیفیت

ویژگی اسید کلریدریک با کیفیت:

همان طور که گفته شد برای کیفیت اسید کلریدریک دو نوع معیار مد نظر است. یکی از آنها درصد خلوص اسید است که با توجه به موارد استفاده تعیین می شود اسید کلریدریک با درصد %۲۸ الی ۳۲%  بیشترین کاربرد را در بازار دارد. و معیار دیگر کیفیت نوع رنگ آن می باشد رنگ اسید کلریدریک بین لیمویی( زرد) ویا  سفید( شفاف) می باشد.

اسید کلریدریک با کیفیت

با کیفیت ترین اسید کلریدریک کدام نوع است:

اگر بخواهیم اسید کلریدریک با کیفیت را تعریف کنیم با همان دو معیار بیان شده باید بسنجیم همان طور که میدانیم رنگ و میزان درصد خلوص اسید کلریدریک بسیار مهم است پس هرچقدر درصد خلوص اسید کلریدریک از ۳۲% بیشتر باشدو رنگ آن شفاف تر باشد کیفیت آن  اسید کلریدریک بالاتر است.

اسید کلریدریک با کیفیت

 

 

انواع اسید کلریدریک:

اسید کلریدریک بر اساس نوع روش تولید آن و درصد خلوص و میزان رنگ می توان تقسیم بندی نمود. روش تولید اسید کلریدریک بر کیفیت آن تاثیر چندانی ندارد. ممکن به روش صنعتی الکترولیز یا به روش سنتی تولید شده باشد که برای  هر دو اینها باید میران درصد خلوص و میزان شفافیت رنگ آن را مد نظر گرفت.

اسید کلریدریک با کیفیت

 

خرید اسید کلریدریک با کیفیت:

با توجه به معیار های گفته شده  می توان خرید اسید کلریدریک با کیفیت را انجام داد. البته نکته بسیا مهم این است که این محصول از کجا نیز تهیه شود. جهت خرید انواع اسید کلریدریک با کیفیت  با ما در تماس باشید.